Krejcar Daniel - golfový profesionál

Novinky » EULED GOLF CLASSIC 2013

EULED GOLF CLASSIC 2013 (3.5.2013)

obrázek k novince

12.5.2013 - Do druhého kola, ve kterém jsem hrál spolu s Alanem Babickým a Aaronem McAdamem, jsem vstupoval s ambicí udržet se v první čtyřicítce. Cíl se dařilo plnit až do 11. jamky, kdy jsem se pohyboval na průběžném score +1. Nejdelší jamka resortu, 600m dlouhý pětipar však odstartoval propad ve výsledkové listině. Jamka byla rozehraná výborně, po dvou ranách jsem byl 100m od fangle, ale pokus o agresivní atak jamky nevyšel, rána byla o půl metru kratší a zabořila se pod hranou bunkeru. Rázem jsem byl na score +4. Když k tomu přičteme ztracený míč na dvanáctce a utopený míč na sedmnáctce, nelze se divit, že i po birdie na čtrnácté jamce se mé score zastavilo na 81. . Výsledná dělená 52.pozice je zklamáním, ale předvedená hra má stoupající tendenci, a třeba už na dalším turnaji Pilsner Urquell Czech PGA Tour 2013 v Berouně se podaří umístění vylepšit. Kompletní výsledky naleznete ZDE .

11.5.2013 - První kolo turnaje jsem odehrál spolu s J.Jandou a M.Čevelou. Začátek kola byl hrozivý, bogey na jedničce a double bogey na dvojce, následující jamky se už hra vrátila k normálu a výsledkem bylo uspokojivých 78 ran a dělené 36. místo.

3.5.2013 - EULED GOLF CLASSIC 2013, který se odehraje ve dnech 10.-12.5. na Kunětické Hoře, je prvním turnajem série Pilsner Urquell Czech PGA Tour 2013. Po kvalitní zimní přípravě, která proběhla v tuzemských podmínkách a byla z velké části zaměřena na zlepšení fyzických parametrů, vstoupím do turnaje s cílem vylepšit umístění z minulého ročníku. Propozice turnaje naleznete ZDE .

Lanos - partver ve stavebním kování Golf Fanatik ISF Consulting
Kamat
EKOTERN - čistící a úklidová technika SpiritBike Arco

Tagy

Krejcar, Golf, Trenér, Golf, Kurzy, Golfove kurzy, Vyuka golfu, Levny golf, Golf levne, Professional, Krejcar, Krejcar daniel, Daniel krejcar, Golf, Golf pro, Vyuka golfu, Golfova skola, Trener golfu, Golf levne,